Pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi:

Mūsu uzņēmuma specializācija ir teritoriju labiekārtošana, žogu un nožogojuma elementu izgatavošanu un uzstādīšana, iebraucamo un gājēju ceļu izveidošana, vārtu un vārtiņu izgatavošana un montāža (tai skaitā automātisko), ainavu dizaina izstrāde, kā arī metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana, garāžas vārtu uzstādīšana.

Tāpat mēs piedāvājam arī celtniecības darbu veikšanu – ēku būvniecība no nulles līdz atslēgai.

Mūsu komanda kopā ar mūsu profesionāļiem dārzu dizainā, dārza ierīkošanā palīdzēs šo Jūsu ideju radīt un dārzu atbilstoši uzturēt, lai tas Jūs priecē ilgtermiņā. Lietas, kas mūs raksturo ir:

1) Pilna kompleksa pakalpojumu sniegšana – Jums ir ideja, mēs uzņemamies to realizēt- sākot ar projekta izstrādi līdz gatavam dārzam. Mūsu speciālisti paši veic šādus darbus- dārza projektēšanu, zālienu ierīkošanu, apstādījumu – stādījumu ierīkošanu, segumu izbūvi -bruģēšanu, laistīšanas sistēmas izbūvi, kā arī piesaistot pārbaudītus sadarbības partnerus – apgaismojuma ierīkošanas darbi, sarežģītas koka konstrukcijas

2) Atsevišķu darbu veikšana – Jums ir vēlme ierīkot vai rekonstruēt esošu zālienu? Pārkārtot pirms vairākiem gadiem iekārtotu dārzu, kurš vairs neatbilst Jūsu vēlmēm? Pārplānot un papildināt stādījumus? Nobruģēt papildus stāvvietu vai jaunu atpūtas vietu dārzā? – šādas atsevišķas lietas ātri, kvalitatīvi un par konkurētspējīgu cenu izdarīs mūsu speciālisti.

3) Vēlaties lai Jūsu mauriņš vai apstādījumi Jūs priecē katru dienu, gadalaiku? Bet pašiem nav laika par šo rūpēties? Mēs labprāt un ar prieku uzņemsimies šos darbus veikt – zālāju pļaušanu, apstādījumu kopšanu un aprūpēšanu atbilstoši gadalaikiem, lapu savākšanu.

SIA “TUN”dibinātā 2011.gadā un veiksmīgi darbojās sēkojošas nozarēs: būvniecības darbi, labiekartošanas darbi, brūgēsanas darbi, projektēsanas darbi.

No 2016.gadā SIA TUN ir oficiāli pārstavji bruģakmeņa tirdzniecībai no SIA “Ventbetons”.

SIA “Ventbetons” dibināts 1992. gadā un ir viens no vecākiem , un lielākiem šāda profila uzņēmumiem Latvijā. Ražo betona ceļu un trotuāru apmales, betona bruģakmeņus – ielu, ietvju, industriālo parku, laukumu seguma izveidei gan gājējiem, gan transporta kustībai.

Ražošanas process notiek, izmantojot vācu firmas “HESS” un “SCHLOSSER-PFEIFFER” tehnoloģiskās iekārtas, un ir automatizēts no betona sagatavošanas līdz gatavās produkcijas iepakošanai. Ražošanā tiek pielietoti sertificēti vietējie materiāli, saistviela – cements, pildvielas – mazgātas smiltis un mazgātas šķembas. Materiālu kvalitāte papildus regulāri tiek kontrolēta uzņēmuma laboratorijā. Rupnīcas garantija – 5 gadi.

Ražoto materiālu priekšrocība ir to ekoloģiskā tīrība, plašs pielietojuma diapazons, ekspluatācijas ilggadība, formu un krāsu daudzveidība. Uzņēmumā ražotajiem materiāliem jau kopš 1992. gada ir kvalitātes sertifikāts, ko izsniedzis Latvijas Zinātņu Akadēmijas Sertifikācijas centrs. 2014. gadā izsniegtie atbilstības sertifikāti apliecina, ka materiāli ir pārbaudīti un atbilst prasībām, kas noteiktas standartā LVS EN 1338:2004/AC:2007, LVS EN 1340:2004/AC 2007.Visa produkcija tiek pakļauta rūpīgai kontrolei un pastāvīgiem izmēģinājumiem.

SIA „TUN” veic arī bruģakmens seguma ieklāšanu (bruģēšanu).Varam veikt vecās gultnes izstrādi un rūpīgu pamata sagatavošanu no drenējošās smilts slāņa, šķembu kārtas un izlīdzinošā slāņa ietvēm, ielām, laukumiem, autostāvvietām un industriālajiem parkiem. Mēs varam nobruģēt nelielus laukumus pie mājām, vasarnīcām un veikaliem, kā arī lielus industriālos laukumus, autostāvvietas, noliktavas, degvielas uzpildes stacijas un pilsētu ielas.Mēs sniedzam saviem veiktajiem darbiem 24 mēnešu garantiju.

Māja bez žoga – nav māja. Jebkuras mājas īpašnieks vēlas savu teritoriju norobežot  ar spēcīgu, izturīgu nožogojumu. Žogs ir svarīgs elements jebkurai mājai. Labi izdomāts nožogojums papildina galvenās teritorijas ēkas, rada teritorijai pabeigtību un kalpo kā dekoratīvais elements. Žogs pilda  arī daudzas citas funkcijas: nodrošina aizsardzību no trokšņa un vēja, aizsargā no brīvas iekļūšanas teritorijā, noslēpj to no nevēlamiem skatieniem. Dažiem žogs ir drošības elements pret nesankcionētu iekļūšanu privātīpašumā un nevēlamiem skatieniem. Citiem žogs – tas ir tikai nodalījums starp īpašumiem kas norāda īpašumtiesību robežas. Ir svarīgi atzīmēt, ka mūsdienīgam  patērētāju žogs – tas nav tikai funkcionāls objekts, kas ierobežo teritoriju, bet arī apdares elements. Žoga būvniecība bieži ir nākamais solis pēc tam, kad esat iegādājies māju. Tas nav pārsteigums, jo tā ir dabiska jebkuru īpašnieka vēlme – justies aizsargātam. Tajā pašā laikā mēs savu žogu vēlamies  gan izturīgs un skaists, gan lai tā izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas ir samērīgas.  Tādēļ lai izvēlētos pareizo žogu, ir nepieciešams orientēties iespējamos materiālos, no kuriem tie tiek būvēti. Lai precīzi izvēlētos  jums vajadzētu noteikt prioritātes, uzdodot sev šādus jautājumus: kādas funkcijas būtu jāveic jaunajam žogam, cik daudz laika jūs esat gatavi veltīt rūpēm par to un, visbeidzot, tas ir svarīgi, jānosaka savs vēlamais budžets. Mūsu uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, veicot žogu, vārtiņu un vārtu izgatavošanu no dažādiem materiāliem, kā arī izvēlētā produkta uzstādīšanu. Mēs piedāvājam arī automātiskos garāžu vārtus privātmājām un vārtus rūpnieciskai izmantošanai, kuru galvenā atšķirība ir  lietošanas intensitāte un maksimālie pieejamie izmēri.

Viens no mūsu uzņēmuma darbības virzieniem ir privāto māju būvniecība pēc individuāliem projektiem no dažādiem celtniecības materiāliem, kā arī kvalitatīvi un ātri veicam rekonstrukcijas un renovācijas darbus dzīvokļos un birojos. 3 lietas, kas raksturo mūsu uzņēmumu:

1)     Visi pakalpojumi, ko sniedz mūsu uzņēmums, veic šauras specializācijas profesionāli darbinieki. Ar elastīgu kontroles sistēmu darbs tiek organizēts lai pēc iespējas ātrāk Jūs saņemtu pabeigtu objektu.

2)     Laiks ir nauda – mēs ekonomējam Jūsu laiku, piedāvājot izmantot būvniecības pakalpojumus līdz atslēgai. Tas ļauj pilnīgi kontrolēt  katru darbu posmu un garantē lielisku rezultātu.

3)      Tās lietas ko mēs labprāt uzņemamies ir; sagatavošanās darbi celtniecības sākumam , projektēšanas darbus  un tāmju izstrādi, darbu daudzumu aprēķins visos būvniecības etapos, celtniecības materiālu izvēli un iegādi, darba organizēšanu ar apakšuzņēmējiem un pilnu kontroli visos celtniecības, remonta darbu posmos , kā arī objekta nodošanu ekspluatācijā un visas vajadzīgās dokumentācijas noformēšanu.