Apzaļumošanas darbi

Mūsu komanda kopā ar mūsu profesionāļiem dārzu dizainā, dārza ierīkošanā palīdzēs šo Jūsu ideju radīt un dārzu atbilstoši uzturēt, lai tas Jūs priecē ilgtermiņā. Lietas, kas mūs raksturo ir:

1) Pilna kompleksa pakalpojumu sniegšana – Jums ir ideja, mēs uzņemamies to realizēt- sākot ar projekta izstrādi līdz gatavam dārzam. Mūsu speciālisti paši veic šādus darbus- dārza projektēšanu, zālienu ierīkošanu, apstādījumu – stādījumu ierīkošanu, segumu izbūvi -bruģēšanu, laistīšanas sistēmas izbūvi, kā arī piesaistot pārbaudītus sadarbības partnerus – apgaismojuma ierīkošanas darbi, sarežģītas koka konstrukcijas

2) Atsevišķu darbu veikšana – Jums ir vēlme ierīkot vai rekonstruēt esošu zālienu? Pārkārtot pirms vairākiem gadiem iekārtotu dārzu, kurš vairs neatbilst Jūsu vēlmēm? Pārplānot un papildināt stādījumus? Nobruģēt papildus stāvvietu vai jaunu atpūtas vietu dārzā? – šādas atsevišķas lietas ātri, kvalitatīvi un par konkurētspējīgu cenu izdarīs mūsu speciālisti.

3) Vēlaties lai Jūsu mauriņš vai apstādījumi Jūs priecē katru dienu, gadalaiku? Bet pašiem nav laika par šo rūpēties? Mēs labprāt un ar prieku uzņemsimies šos darbus veikt – zālāju pļaušanu, apstādījumu kopšanu un aprūpēšanu atbilstoši gadalaikiem, lapu savākšanu.