Viens no mūsu uzņēmuma darbības virzieniem ir privāto māju būvniecība pēc individuāliem projektiem no dažādiem celtniecības materiāliem, kā arī kvalitatīvi un ātri veicam rekonstrukcijas un renovācijas darbus dzīvokļos un birojos.

3 lietas, kas raksturo mūsu uzņēmumu:

1)     Visi pakalpojumi, ko sniedz mūsu uzņēmums, veic šauras specializācijas profesionāli darbinieki. Ar elastīgu kontroles sistēmu darbs tiek organizēts lai pēc iespējas ātrāk Jūs saņemtu pabeigtu objektu.

2)     Laiks ir nauda – mēs ekonomējam Jūsu laiku, piedāvājot izmantot būvniecības pakalpojumus līdz atslēgai. Tas ļauj pilnīgi kontrolēt  katru darbu posmu un garantē lielisku rezultātu.

3)      Tās lietas ko mēs labprāt uzņemamies ir; sagatavošanās darbi celtniecības sākumam , projektēšanas darbus  un tāmju izstrādi, darbu daudzumu aprēķins visos būvniecības etapos, celtniecības materiālu izvēli un iegādi, darba organizēšanu ar apakšuzņēmējiem un pilnu kontroli visos celtniecības, remonta darbu posmos , kā arī objekta nodošanu ekspluatācijā un visas vajadzīgās dokumentācijas noformēšanu.