Žogi

Māja bez žoga – nav māja. Jebkuras mājas īpašnieks vēlas savu teritoriju norobežot  ar spēcīgu, izturīgu nožogojumu. Žogs ir svarīgs elements jebkurai mājai. Labi izdomāts nožogojums papildina galvenās teritorijas ēkas, rada teritorijai pabeigtību un kalpo kā dekoratīvais elements. Žogs pilda  arī daudzas citas funkcijas: nodrošina aizsardzību no trokšņa un vēja, aizsargā no brīvas iekļūšanas teritorijā, noslēpj to no nevēlamiem skatieniem. Dažiem žogs ir drošības elements pret nesankcionētu iekļūšanu privātīpašumā un nevēlamiem skatieniem. Citiem žogs – tas ir tikai nodalījums starp īpašumiem kas norāda īpašumtiesību robežas. Ir svarīgi atzīmēt, ka mūsdienīgam  patērētāju žogs – tas nav tikai funkcionāls objekts, kas ierobežo teritoriju, bet arī apdares elements.

Žoga būvniecība bieži ir nākamais solis pēc tam, kad esat iegādājies māju. Tas nav pārsteigums, jo tā ir dabiska jebkuru īpašnieka vēlme – justies aizsargātam. Tajā pašā laikā mēs savu žogu vēlamies  gan izturīgs un skaists, gan lai tā izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas ir samērīgas.  Tādēļ lai izvēlētos pareizo žogu, ir nepieciešams orientēties iespējamos materiālos, no kuriem tie tiek būvēti. Lai precīzi izvēlētos  jums vajadzētu noteikt prioritātes, uzdodot sev šādus jautājumus: kādas funkcijas būtu jāveic jaunajam žogam, cik daudz laika jūs esat gatavi veltīt rūpēm par to un, visbeidzot, tas ir svarīgi, jānosaka savs vēlamais budžets. Mūsu uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, veicot žogu, vārtiņu un vārtu izgatavošanu no dažādiem materiāliem, kā arī izvēlētā produkta uzstādīšanu.

Mēs piedāvājam arī automātiskos garāžu vārtus privātmājām un vārtus rūpnieciskai izmantošanai, kuru galvenā atšķirība ir  lietošanas intensitāte un maksimālie pieejamie izmēri.

Mūsu kompānija piedāvā jebkuras modifikācijas koka žogus. Produkcijas izgatavošanai mēs izmantojam viskvalitātīvakus materiālus. Montāžas darbus izpilda speciālisti ar lielu darba pieredzi. 

Kā arī  mūsu kompānija  piedāvā betona un dzelzs stabus plašā klāstā.

 1

 

 

 

 2

 

 

 

 

 3

 

 

 

 

 

 4

 

 

 

 

Mūsu kompānija piedāvā paneļu žogus un metinātos ruļļu žogus plašā klāstā.

Metināto dzelzs tīklu un tīkla materiālus izgatavo no tērauda stieples, pēc izgatavošanas cinko un nobeiguma posmā pārklāj ar PVC.

Ir iespēja izvēlēties visas detaļas, kuras nepieciešamas Jūsu žoga komplektācijai.

Montāžas darbus izpilda speciālisti ar lielu darba pieredzi.