Par mums

Mūsu uzņēmuma specializācija ir teritoriju labiekārtošana, žogu un nožogojuma elementu izgatavošanu un uzstādīšana, iebraucamo un gājēju ceļu izveidošana, vārtu un vārtiņu izgatavošana un montāža (tai skaitā automātisko) , ainavu dizaina izstrāde, kā arī metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana ,garāžas vārtu uzstādīšana. Tāpat mēs piedāvājam arī ēku būvniecību no nulles līdz atslēgai.

Veiksmīgas darbības gadu laikā mēs esam saņēmuši daudz labas atsauksmes no klientiem. Mūsu uzņēmumā strādā speciālisti ar profesionālām iemaņām un plašu pieredzi – mēs garantējam augstu kvalitāti un ilgmūžību visiem mūsu paveiktajiem darbiem.

Profesionālās prasmes un pieredze. Uzņēmums   būvniecības un teritoriju labiekārtošanas nozarē veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 15 gadus. Mūsu komanda sastāv no kvalificētiem speciālistiem.

Visas problēmas uzticiet mums! Jums nebūs jāuztraucas par pavadīto laiku darba izpildes kontrolei un materiālu sagādei. Mums ir labi sadarbības partneri, pie kuriem iegādāties nepieciešamos materiālus, kvalificēti speciālisti, un viss nepieciešamais tehniskais aprīkojums.

Katrs klients mums ir īpašs. Mēs rūpīgi un pārdomāti apkalpojam katru klientu. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums atrast labākos materiālus un nosacījumus, kas būs samēroti ar Jūsu budžetu. Caurspīdīga cenu politika ar iepriekšēju sagatavošanas tāmi, kurā ietilpst visu darbu, materiālu un mehānismu izmaksas, ļauj klientam precīzi rēķināties ar savu budžetu.

Mēs piedāvājam 24 mēnešu garantiju uz visiem darbiem.

Mūsu uzņēmums sadarbojas gan ar privātpersonām gan būvniecības kompānijām!

Darbs tiks veikts neatkarīgi no laika apstākļiem. Mūsu speciālisti ir apmācīti veikt savu darbu, cik ātri vien iespējams, nezaudējot kvalitāti. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus un instrumentus, savukārt augstas efektivitātes pakalpojumi tiek sasniegti vadoties pēc ilggadējās pieredzes un klientu atsauksmēm.

Mūsu projekti